מתכונים מהירים

שמור את פריצות המזון האלה מאת 1& EP 1 SCRAPPY STORAGE LETTUCE EDITION. תייגו יום שישי…

שמור את פריצות האוכל האלה ✅ מאת Plantyou 1️⃣ 🥬🤯💕EP 1 SCRAPPY Storage LetTUCE EDITION. תייגו חבר שזקוק לזה וקרא את הטיפים שלי למטה. . 1. קוצצים את החסה דק. עדיף להשתמש בידיים או בסכין פלסטיק בשביל זה כדי למנוע השחמה. 2. לשטוף 3. לייבש (אני משתמש בספינר סלט) 4. להעביר לכלי זכוכית נקי. 5. הוסיפו מגבת נייר או מטלית מעל והחליפו כל יומיים. 6. שומרים במקרר! היזהרו מסימני קלקול כמו רפש או ריח. החסה שלך צריכה להיות פריכה וחסרת ריח. . 👍תהנו ובואו לצמצם את בזבוז האוכל שלנו! 2️⃣ 💕🌱SCRAPPY EP 46: מרק סקאפי תוצרת בית. 🔥מתכון Four כוסות שאריות ירקות מים half כפית כורכום half כפית פלפל שחור half כפית מלח. מוסיפים את השאריות לסיר ציר גדול. יוצקים מים מעל, עד שהם מגיעים לסנטימטר מעל הפיסות. מוסיפים את התבלינים הרשומים. . מביאים לרתיחה, ואז מנמיכים את האש לנמוכה. מכסים ומניחים להתבשל במשך Three עד 6 שעות. מסננים את השאריות, קומפוסט אותן ושומרים את המרק. שומרים במקרר עד 5 ימים כבסיס למרקים או מוקפצים. להקפיא עד Three חודשים. . .

Related Articles

6 Comments

 1. Never use a metal blade to cut lettuce. The cut edges turn brown. Always use a plastic serrated blade designed for shredding lettuce.

 2. Never let doctor deceive you that there is no hope for you to be cured from infection or virus With natural remedies you can get rid of it I thank @dr_oroto01 for help to cured cancer and eczema If you have any health issues like
  Herpes
  Cancer
  Eczema
  FIBROMYALGIA
  HELICOBACTER
  LUPUS
  Stroke
  Asthma
  Fibroids
  Diabetes
  HPV
  Hiv/aids
  HSV 1 &2
  Thyroid
  Inbox for more information @dr_oroto01

Back to top button